Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

16:03
Взять потребительский кредит на ремонт квартиры , жылья
Останнім часом багато банків презентують нову послугу - кредит на ремонт. Процедура його оформлення трохи простіше стандартного іпотечного кредиту. Якщо мова йде про косметичний ремонт (до 5000 доларів США ) , то можна обійтися і без застави. Більш вагомі суми дають тільки під заставу нерухомості або машини. У цьому випадку банки готові розщедритися на 40 % -80 % від їх вартості.
Які потрібні документи для отримання кредиту на ремонт квартири?

Якщо ви берете кредит на ремонт без застави , то банку досить буде мінімального пакету документів: копії паспорта , ідентифікаційного коду , довідки з місця роботи (з вказівкою зарплати ) або декларації про доходи.

Для того щоб отримати кредит під заставу автомобіля , до цих паперів додайте довідку про його оцінку , а також копію техпаспорта. До речі , банки « воліють » машини не старше 5 років. І вже зовсім немає шансів у господарів радянських автомобілів .

У разі якщо заставою стане квартира , то не забудьте захопити документ , що засвідчує , що вона ваша , довідку з БТІ , а також довідку з ЖЕКу , де перераховані всі прописані мешканці . Деякі банки ще захочуть оцінити вашу квартиру через затвердженого ними оцінювача. А коштує така оцінка від 300 до 500 грн.
Ставки і комісія

Переплата за користування кредитом складається з двох складових. Одна з них - процентна ставка - лежить на поверхні і вказується в рекламних буклетах всіх банків. Сьогодні кредит на ремонт можна отримати в середньому під 10-17 % річних у валюті та 16-20 % у гривнях .

А ось з другої статтею ваших витрат банки знайомлять з небажанням. Йдеться про комісії та страховці. Одноразова комісія зазвичай складає 1-2% від суми кредиту , і її боятися , загалом -то , нема чого . Щомісячна ж комісія хоч і трохи менше ( 0,1 % -0,5 %) , але протягом декількох років може серйозно полегшити ваш гаманець. Страховка обійдеться вам ще в 0,3-0,5% від вартості квартири.

Втім , якщо вам дійсно потрібні гроші на ремонт , краще цільового кредиту поки не існує. Взяти в банку просту споживчу позику або скористатися послугами кредитної спілки буде куди менш вигідно.
Просмотров: 779 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar