Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Выберите сумму*:
Введите Имя*            :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
Оформите заявку онлайн. Получите деньги за 20 минут! До конца акции осталось:
 
ПОЛУЧИЛИ НАЛИЧНЫМИ 3000 ГРН. -ЛАЙКНИТЕ!Здравствуйте уважаемые пользователи сайта кредит онлайн, Здесь вы можете абсолютно бесплатно без каких либо комиссий отправить заявку на кредит наличными без справки о доходах . Это очень удобно для того чтоб взять деньги в долг не нужно стоят в банке или кредитного брокера в очереди ли кредитном кафе ,деньги до зарплаты и другие подобные сервисы по выдаче кредитов . Достаточно отправить одну заявку в один банк или в несколько одновременно и узнать результат по телефону или в виде смс. Рекомендуем в первую очередь отправить заявку в альфабанк так как там вероятность получения кредита равна 97% вся фишка в том что вы отправляете заявку на кредитную карту, но по сути это тот самый кредит. Отправляете заявку (решение в течении 30 минут) и получите в течении 2 х дней просто получаете карту на дом карту идете в банкомат и снимаете наличку.

Главная » 2014 » Апрель » 7 » Заявки на кредит онлайн, как быстро отправить
13:14
Заявки на кредит онлайн, как быстро отправить

 

Якщо погода на вулиці не викликає у вас ніякого бажання виходити з дому , а назріла потреба в отриманні кредиту , можливість оформити заявку на кредит онлайн неодмінно буде вам до смаку . Чим оббивати пороги різних банків , намагаючись з'ясувати який же з них пропонує найбільш вигідні умови , простіше буде відправити запитувані дані через Інтернет і в комфортних умовах отримати всю необхідну інформацію та попереднє рішення про надання кредиту . Ряд українських банків додав можливість складання таких заявок на свої офіційні сайти , розглянемо їх детальніше .

Немає нічого дивного в тому , що поряд з появою можливості здійснювати в інтернеті покупки , такими перевагами скористалися і банки для надання фінансових послуг. Зрозуміло , повністю оформити кредит готівкою онлайн не вийде , у результаті все одно буде потрібно відвідати відділення банку. Хіба що таку послугу може надати той банк , в якому у вас є якась історія обслуговування і відкриті рахунки . У цьому немає нічого дивного , оскільки в багатьох країнах віртуальним позичальникам кредити не надаються.

Оформлення заявки на кредит в більшості банків , які пропонують своїм клієнтам таку опцію , є ні чим іншим як заявкою на зворотний дзвінок відповідного фахівця з тим чи іншим запитом інформації від позичальника . Тому ця послуга виручить в тому випадку , якщо ви плануєте отримати кредит , але не хочете самостійно продзвонювати і обходити відділення різних банків .

З 50 найбільш великих і надійних українських банків оформлення заявки на кредит додали на свої сайти лише 19 структур. При цьому більш розгорнутий функціонал , ніж просто замовлення зворотного дзвінка пропонують тільки п'ять фінустанов. Втім , розгорнення функціоналу на ділі виявляється не набагато більшою . Наприклад , в заявках Кредобанку і Кредіпромбанка додатково можна лише вибрати найближче відділення , а також забронювати в ньому зручний час для відвідування .

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам такий сервіс як « Замовлення кредитної карти» , який являє собою швидке оформлення кредитки і доставку її позичальникові прямо на будинок. Для цього буде потрібно оправити в спеціальній формі такі свої особисті дані як ІПН , інформацію з паспорта та інше.

Найбільш розширений сервіс онлайн- заявок на кредит пропонують CreditAgricole і Альфа -Банк. Останній дає можливість вибрати кредит , оформити онлайн анкету -заявку на нього і в той же або на наступний день отримати попереднє рішення . Для підписання договору і безпосередньо отримання грошей , само собою , доведеться відвідати банк особисто. Крім того , в Альфа-Банку після того , як отримано позитивну відповідь на заявку , менеджери бронюють для вас час відвідування найближчого до вас відділення для того , щоб ви не потрапили в чергу.

Онлайн -заявка CreditAgricole не дає можливість самостійного заповнення анкети , однак грунтуючись на надані вами дані , банк видасть попереднє рішення про кредитування. Для отримання остаточного рішення та оформлення кредиту вам також необхідно буде відвідати банк , прихопивши з собою всі необхідні документи.

Як і будь-яке нововведення онлайн- заявки мають свої слабкі сторони , і це не тільки мала функціональність. Відправляючи заявку в банк , ви автоматично повідомляєте йому свої контактні і особисті дані , а також погоджуєтесь на те , що банк буде ці дані використовувати. А тому приготуйтеся до регулярних дзвінкам менеджерів і електронних листів з новими пропозиціями , акціями та іншою рекламою банку . До того ж , вказуючи будь-які свої дані в інтернет , слід пам'ятати про безпеку. Перш ніж задаватися питанням: як оформити кредит через інтернет , подбайте про антивірусному програмному забезпеченні ( встановіть його , або поновіть існуюче ) , а також створюйте онлайн- заявки тільки на особистому комп'ютері.

Просмотров: 737 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar