Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Виберіть сумму:
...


Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:Получили кредит ,ставьте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:51
Заказать кредитку онлайн через интернет в Украине
Заказать кредитку онлайн
Оформлення кредитних карт поштою - рідкісна послуга , яку сьогодні надають далеко не всі великі банки . Деякий час напрямок не розвивалося через плани по створенню Поштового банку , і багато учасників ринку використовували інші засоби просування своїх кредитів.

Збільшуючи число клієнтів , банки йдуть на різні заходи . Серед них - активний розвиток віддалених послуг. Майже кожна організація має власний сайт та інтернет- банк , де можна управляти рахунками , а деякі пішли далі , відмовившись від традиційних способів обслуговування ( наприклад , «Тінькофф Кредитні Системи» , який буде розглянуто нижче).

Однією з послуг, що надаються за межами відділення , є оформлення кредитної картки . Кредитку можна отримати поштою або з рук кур'єра , оформивши її у відділенні або в Інтернеті. У минулі роки особливий розвиток отримала розсилка кредитних карт поштою , без заявки та відома потенційних клієнтів банку , але вона далеко не завжди була ефективна. Крім того такі карти були більш ризикованими , а після кризи банки стали більш обережні .

Безумовно , для тих , хто хотів би отримати кредитку , подібний спосіб є одним з найбільш зручних і простих . Щоб її замовити , досить витратити декількох хвилин на шлях до районного відділення пошти , а для отримання не потрібно заходити в офіс банку , яких навіть у центрі Москви може бути небагато. Після перевірки всіх документів карта надсилається поштою .

Оформити кредитку можна в декількох банках.

«Тінькофф Кредитні Системи»

Головна особливість цього банку - доставка кредитки особисто в руки , на будинок. Даною роботою займається представник банку , який не просто передасть картку вам , але і пояснить , як активувати і скористатися рахунком . Банк пропонує індивідуальні умови після оцінки вашої платоспроможності . Оформити заявку можна на сайті або в поштовому відділенні .

ОТП

ОТП Банк пропонує своїм клієнтам оформити заявку на отримання карти на сайті або у відділенні. Кредитка буде вислана поштою. Банк гарантує мінімальний термін на розгляд заявки .

ХоумКредіт

У банку можна підібрати одну з кредитних карт. Оформлення заявки можливо по Інтернету або у відділенні , карта може бути вислана поштою. Після отримання буде потрібно активація .

Зв'язковий

Зв'язковий Банк пропонує оформити кредитку через Інтернет або в одному з відділень « Зв'язкового ». Карта буде вислана на пошту після перевірки наданих даних. Доступність його власних підрозділів, що діють в офісах « Зв'язкового » , робить цю пропозицію одним з найкращих на ринку .

Ви можете отримати кредитну карту і без будь-яких додаткових дій зі свого боку. Практично будь-який комерційний банк висилає свої карти на пошту клієнтам , які справно платять за кредитом , тримають власний депозит або вже успішно погасили кредит .

Крім того , нерідко висилаються карти тим , хто не є і не був клієнтом банку в минулому. Кілька років тому банки «Російський стандарт» , «Альфа -банк» та деякі інші організації займалися масовим розсиланням таких кредиток , сьогодні це явища вже менше поширене.

Як оформити карту з доставкою поштою самостійно?

Якщо ви вже оформляли пластикову карту в одному з банків (наприклад , в Ощадбанку) , ви , напевно , знаєте , що її не надають відразу - на виготовлення і проведення всіх необхідних операцій потрібно від одного тижня до місяця. Як правило , клієнтові пропонують прийти в певний час , але не завжди на момент другого відвідування карта виявляється на місці. Куди зручніше отримати замовлені кредитку поштою.

Якщо ви дієте за власною ініціативою і хочете оформити таку карту в одному з банків , вам необхідно заповнити заявку і надати ряд документів .

Існує два варіанти оформлення : на сайті або у відділенні банку . Як правило , ті кредити , що можуть бути оформлені онлайн , вимагають набагато менше документів і надаються під більш високий відсоток. В якості підтвердження платоспроможності від вас можуть зажадати скани довідок або просто інформацію , яка буде перевірятися силами самого банку. Нерідко перед тим , як надати карту , службовці відправляють запит в бюро кредитних історій , і в разі , якщо у вас гарна кредитна історія , надають свої послуги без проблем.

При оформленні картки у відділенні вам достатньо надати той пакет документів , який вимагає банк. Ви оформляєте заяву - анкету , ставите підписи і через деякий час отримуєте карту на будинок.

Що робити , якщо ви отримали карту поштою , а заявка не була оформлена ?

Якщо ви знайшли в своїй поштовій скриньці конверт з кредитною картою , яку не замовляли , особливо турбуватися не варто. Така кредитка є додатковою послугою банку , пропозицією , яким можна скористатися , але від якого можна і відмовитися.

Банк може вислати вам кредитку у разі , якщо ви вже коли-небудь були його клієнтом , брали кредит або робили вклад. При цьому картка може бути вислана як у випадку повного погашення раніше взятого кредиту , так і до цього моменту.

Цілком імовірно , що ви можете отримати картку банку , куди жодного разу не зверталися.

Ні в тому , ні в іншому випадку отримання і розтин конверта не тягне за собою появу додаткових обов'язків . Кредитку не потрібно різати або викидати : вона висилається неактивованої , і для того , щоб скористатися грошима і надалі оплачувати відсотки та комісії , вам потрібно буде виконати ряд дій - ввести PIN -код в банкоматі , подзвонити в банк або прийти у відділення особисто .

Якщо ви вирішите її активувати , будьте обережні : прочитайте умови її надання , перегляньте, чи буде діяти по ній пільговий період , скільки він триватиме , який ліміт вам пропонується і яка ставка повинна бути виплачена , якщо ви не укладетеся в пільговий період. Будьте обережні з такими картами: хоча ці пропозиції здаються вигідними , вони можуть бути ризикованими , а комісії по таких картах можуть бути дуже і дуже високими. Крім того , несплата боргу по цій карті може зіпсувати вашу кредитну історію.
Просмотров: 1709 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar