Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Карточка Приватбанка — cvv cvc

Практично кожна картка Приватбанку має на зворотному боці код верифікації CVV2/CVC2, який використовується для авторизації при розрахунках в середовищі інтернет. Для того щоб знайти код перевірки достовірності карти системи Visa CVV2 (англ. Card Verification Value 2) або аналогічний код захисту для карт MasterCard CVC2 (англ. Card Validation Code 2) необхідно поглянути на зворотний бік картки.

Картку Приватбанку cvv cvc

У полі підпису держателя на зворотному боці вашої картки Приватбанку останні три-чотири цифри (залежно від типу банківської карти) і є шуканим кодом верифікації.

Картка Приватбанку cvv

CVV2/CVC2 використовується при безготівковому розрахунку через інтернет і без участі карти для підтвердження її достовірності. Використання цифри 2 у назві коду обумовлено тим, що існує і "перший код'' верифікації транзакцій, який носить назву CVV / CVC код. Цей код записується на магнітній смузі банківської карти і використовується при фізичному застосуванні картки при проведенні грошових операцій. У ряді випадків CVV2/CVC2 може не бути вказаний безпосередньо на карті, але при випуску карти він все одно створюється. Дізнатися його Ви можете увійшовши в особистий кабінет на сайті privat24.ua. Для цього у вкладці "Ще" слід вибрати пункт "Налаштування", потім "Карти" і після цього "CVV2-код карти". Виберіть у списку карту, код якої Вам невідомий і натисніть "Відправити".

Картка Приватбанку cvv cvc

Результат заявки і відповідь Ви побачите на цій же сторінці. Коли Ви замовляєте віртуальну карту, Вам висилають код безпеки на Ваш номер мобільного телефону або ж Ви можете побачити його в своєму особистому кабінеті, як вже було описано вище.

Власникам банківських карт слід пам'ятати:

- Одне тільки наявність CVV2 карти не зможе захистити Вас від фішингу. Тому не варто вводити номер CVV та інші параметри карти на сайтах, репутація яких викликає у Вас сумніви.

- Якщо на вашій картці Приватбанку вказаний її CVV2/CVC2 і для розрахунків ви передаєте її стороннім особам, то не слід надовго випускати її з виду. На ній є вся необхідна інформація для того, щоб здійснювати платежі через інтернет без фізичної присутності самої карти. Для запобігання шахрайства рекомендується підключити sms-інформування, тоді Ви зможете відстежити всі підозрілі списання з Вашої картки.
Оцінений карт Приватбанку

Думка автора огляду:
Приватбанк емітує різні типи карт, які можуть задовольнити весь спектр очікувань споживача.
Written by: Антон Соколов
Картки Приватбанку
Date published: 12/09/2012
5/5 stars

Консультанти Приватбанку постаралися відповісти на питання клієнтів:

Ян Михайлович

Зробити запити на CVV2 коди в Приват24 на свої 4 карти. Прислали відповіді з CVV2 кодом у формі. Як зрозуміти, де який код для кожної карти?

Сергій Станіславович

На сайті мені повідомили невірний CVV2 карти VISA - Інтернет в Приват24. Після декількох невдалих спроб, PayPal заборонив карту і все.

Андрій Федорович

А якщо paypal блокує номер картки із - за невірно введеного cvv, то це все? Картка Приватбанку втрачена назавжди? Краще нову карту заводити, зворотного шляху немає? За умови що я знаю правильний cvv!

Сергій Валентинович

Доброго дня! Підкажіть як можна робити оплати в интеренете, коли карти Маестро не мають CVV2 коду, який і необхідно вводити при платежах через інтернет?

Співробітник Приватбанку

На жаль картами Mastercard Cirrus / Maestro не можна розплачуватися в інтернеті, так як вони не мають достатнього рівня захисту. Новина актуальна для власників карт MasterCard Standard або MasterCard Gold.

Олег Олексійович

Вводите в оману появою цієї функції (одержання CVV2) в Приват24. Було б розумно, що б ця кнопка не з'являлася у власників карток ПриватБанку Маестро, якщо з них не можна здійснювати платежі через інтернет. Попутний питання - чи можливо мої карти «Міттева» (Маестро) замінити в банку на Мастеркард, що б я міг повноцінно користуватися в тому числі і оплатами через інтернет?

Оператор

Для розрахунків в інтернет можна відкрити в Приват24 спеціальну карту Visa Classic Internet. Для цієї карти є код CVV.

Степан Опанасович

Як банки говорять про захищеність карти, коли CVV код надрукований явно на мапі ззаду? Якщо я її ні дай бог втратив і відразу цього не помітив і не заблокував - знайшов її, може спокійно з неї купити щось в інеті собі. У чому тут захищеність? Або в супермаркеті розрахуватися. Не завжди вони просять введення пін - коду. Яка ж тут захищеність?

Ярослав Володимирович

З Візою інтернет в Приваті вже років 6, все працює на ура, жодної проблеми за весь час користування. Попросіть оператора в листі підключити до вас візу - інтернет, вам буде висланий номер картки і соотв. CVV. Самої картки немає - вона віртуальна.

Сергій Валентинович

Карта Маестро не має цього коду, про це вже згадали вище що вони не придатні для розрахунків в інтернеті (ну хіба за винятком тих оплат що надає меню приват24 і оплат на безнал за реквізитами)

Операціоніст

Код вони мають, просто він не написаний на самій карті

Сергій Валентинович

Ну - ну. мають. Хто скаже правду? Мають то - мають, але вони закриті для оплати в інеті.

Консультант Приватбанку

Картки Maestro не призначені для оплати в інтернет. Рекомендуємо користуватися картами більш високого рівня.

Владислав Вадимович

А в PayPal можна оплачувати покупки через УНІВЕРСАЛЬНУ?

Консультант банку

Головне для оплати в інтернет - це наявність коду CVV (три цифри), який надруковано на зворотному боці картки. І не має значення, це PayPal або Portmone.com.

Наталія Андріївна

Підкажіть, чи не знаходжу у себе на картці ПриватБанку тризначний CVC2/CVV2 код.

На звороті карти у верхньому правому куті є 4 циферки дрібні. Але навряд чи це вони. Без цього коду не виходить поповнити.

Оператор Приват 24

CVV2 - код карти, Ви можете уточнити в обліковому записі Приват24, Ще - Налаштування - Карти - CVV - код карти.

Валентина Миколаївна

Як можна поповнити мобільний, якщо номер картки вводитися не хоче (курсор у вікно не входить, цифри не вводяться)? Код cvv буде питати? У мене на карті його немає!