Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Кредитна карта Приватбанку

приват 24, – это банковская пластиковая карта с установленным кредитным лимитом, который доступен 24 часа в сутки 7 дней в неделю.">Кредитна карта Приватбанку - це банківська пластикова карта з встановленим кредитним лімітом, який доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Кредитка Приватбанку випускається безкоштовно і оформляється один раз. Для оформлення кредитної картки необхідний мінімальний пакет документів. При цьому кредитними коштами можна користуватися необмежену кількість разів протягом усього життя. Оформлення у відділенні після замовлення займе близько 15-20 хвилин.


оформлення у відділенні займе 15-20 хвилин

Кредитна карта Приватбанку після отримання вимагає активації. Активувати картку Ви можете будь-яким із запропонованих варіантів:
1.Отправіть SMS на номер 10060 з текстом ACTIVE + XXXX, замінивши ХХХХ на останні чотири цифри номера картки;
2.З допомогою банкомату, досить вставити кредитну картку в банкомат і виконати підказки, що виводяться на екрані банкомату;
3.Позвоніть на номер 0-800-500-80-4 і слідувати інструкціям, вибравши операцію «Активація кредитної карти»;
4.Связаться з оператором зателефонувавши за номером 0-800-500-80-3.
Кредитка Приватбанку - Щит Від Фінансових Ударів Долі

Кредитна карта Приватбанку завжди буде до речі у випадках раптових, непередбачених витрат і захистить від грошових криз. Кредитка дає можливість завжди мати необхідну суму при собі.

І навіть у разі незапланованого звільнення з роботи завжди буде «на хліб з маслом», а безпроцентний пільговий період дасть час для працевлаштування на нове місце і можливість уникнути непотрібні переплати.
Отримати кредит готівкою без Візиту В Відділення Банку

Кредитна карта Приватбанку дозволяє отримати кредит готівкою до 8.000 гривень, підійшовши до банкомату в будь-який зручний для Вас час. Для студентів кредитний ліміт буде не великий, проте, нікому не завадить 500-1000 гривень в запасі. Навіщо бігати по друзям і сусідам, щоб зайняти? Досить підійти до банкомата.

Маючи кредитну картку Приватбанку можна отримати кредит готівкою на руки в будь-який момент підійшовши до банкомату протягом однієї хвилини як свої власні кошти. Тобто оформивши кредитну картку Приватбанку один раз - отримуєте цілодобовий доступ до кредитного ліміту, отримати кредит готівкою можна без заповнень анкет, заяв, подачі даних з місця роботи, контактних даних рідних і т.д. Наявність кредитної картки Приватбанку дозволяє отримати кредит готівкою так само легко і швидко, як свої власні на банківській картці.
Кредит У Банку Одним Рухом Руки

Кредитною карткою ПриватБанку можна скористатися для придбання будь-яких товарів і послуг. Як вже говорилося, карта оформлюється один раз, що позбавить Вас від турбот постійних оформлень кредитів на придбання побутової техніки наприклад. Маючи при собі кредитну карту - достатньо просто зайти в магазин і купити потрібну річ. Без ксерокопій документів, без очікувань дозволів на кредит у банку, без дзвінків рідним для підтвердження Вашої особистості. Досить дати кредитну картку Приватбанку касиру і довгоочікуваний холодильник вже Ваш.

Кредитна карта Приватбанку може бути дуже корисна дістріб'ютерам, консультантам та партнерам компаній прямих продажів (Oriflame, Mary Kay, Amway і т.д.), де є момент передоплати при здійсненні замовлення, а клієнт зазвичай розплачується при отриманні продукції. Сплативши замовлення засобами з кредитної карти Приватбанку - надасте клієнту готову продукцію, Ваш клієнт із задоволенням розрахується за те, що вже в його руках.

По кредитній карті Приватбанку діє безкоштовний (пільговий) період до 55 днів. З моменту використання коштів до 25 числа наступного місяця відсотки за використання кредитних коштів не нараховується. Тобто кредит до 25 числа наступного місяця безвідсотковий.

Погашати кредит за кредитною картою Приватбанку можна як разовим платежем (плата за дострокове погашення відсутня) так і частинами. Мінімальний щомісячний платіж становить 7% від суми заборгованості (не менше 50 гривень). Погашати кредит можна автоматичним списанням коштів з зарплатної картки, у відділенні Приватбанку, через «Приват24» і термінали самообслуговування Приватбанку. Погашена частина стає доступною до використання.