Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Приват 24 регистрация

системі інтернет-банкінгу Приват 24 реєстрація нового користувача займає дуже нетривалий час.

Заповнення реквізитів з інформацією про клієнта покликане перешкодити використанню рахунків зареєстрованих користувачів сторонніми особами.

Для входу в систему Приват24 необхідно перейти на сайт privat24 і натиснути кнопку'' Реєстрація''.

Після цього Вам необхідно буде ввести ІПН, номер телефону, придуманий Вами пароль для Приват 24 (вхід в систему надалі Ви завжди будете здійснювати з його використанням) і натиснути кнопку'' Підтвердити''.
Приват 24 реєстрація

Приват 24 - реєстрація на сайті

Пароль повинен містити не менше 6 символів, обов'язково містити цифри і букви латиниці.

Приват 24 реєстрація вхід

Після цього на вказану Вами раніше номер мобільного телефону прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано динамічний пароль для підтвердження авторизації користувача.

Приват24 реєстрація

Введіть пароль у відповідне поле і натисніть'' Реєстрація''.

Приват 24 реєстрація

Слідом за цим відбудеться автоматичний перехід на сторінку входу Приват 24. Там Вам слід ввести номер телефону і пароль, які Ви вказували в першому пункті реєстрації, і натиснути'' Увійти''.

Приват24 реєстрацію

Для завершення реєстрації залишиться тільки ввести код авторизації, який прийде Вам по SMS і натиснути'' Підтвердити''. На цьому реєстрація завершується.

Приват 24 реєстрацію

У клієнтів Приват 24 часто виникають питання:

Євген Мурманіевіч Муджирі

Не можу увійти в Приват 24, реєстрація не відбувається. Пише, що пароль не підходить.

Privat24 Help

Уточніть, будь ласка, яким чином Ви проходите реєстрацію. При введенні паролів звертайте увагу на регістр і стан ключа Caps Lock. Якщо пароль містить великі літери, то вводити їх рекомендуємо за допомогою клавіші Shift.

Олег Юрійович

Величезне побажання розмістити на сайті Приват24 зрозумілу розділ з описом підключення до Приват24 і входу в систему з усіма нюансами. Я вже багато народу залучив до використання цієї системи. Люди навіть не знають, що така є. Однак дива починаються при спробі підключення. Підключення через банкомат - одні умови паролів. Підключення через відділення - інші, і т.п. Особисто я користуюся їй ще з самого початку, підключався за договором. І мої паролі я міняю сам час від часу. Люди ж, хто підключається через банкомати, стріляються: то на кожен вхід від них вимагається динамічний пароль через SMS, то купівля його через банкомати мало не кожен місяць. Хоча я знаю, що можливо і по-іншому. Зрозумілої інформації ніде немає. Ніхто не може однозначно сказати, що необхідно зробити, щоб куплений через банкомат тимчасовий пароль і логін стали паролем постійним. Як мені здалося, слід його відразу поміняти, і він тоді залишається, але не факт. Загалом, опишіть PLEASE всі ці нюанси. Інакше це реально відбиває у людей бажання користуватися Приватом 24, а компетентність співробітників відділень на місцях стосовно до цієї системи нульова. Та що говорити про провінції - моє місто, начебто, не зовсім діра, але навіть у нас при спробі зробити платіж через відділення співробітник відмовилася його робити, посилаючись на її внутрішні інструкції лімітів для приватних осіб. Інший співробітник в тому ж відділенні, що відповідає за Приват24, мені посприяв з цим платежем в плані створення (були глюки Привату 24), але так само запевнив, що платіж не трапиться, що його відхилять. А на ділі все було проведено, як і завжди раніше (і спасибі за те), тому що обмеження абсолютно ідіотське. Але не хочеться бути першовідкривачем всіх нюансів і фіч системи. Давайте опишемо хоча б початок - нюанси підключення і терміни життя паролів.

Співробітник ПриватБанку

Олег Юрійович, логін і пароль, придбані в банкоматі, завідомо постійні. Просто при вході в Приват 24 у разі реєстрації через банкомат клієнтові слід заповнювати тільки поля «Ім'я» і «Пароль», поле «Динамічний пароль» в цьому випадку потрібно залишати порожнім. І після введення логіна і пароля потрібно клікати на дві стрілочки поруч або на Enter. Не варто клікати на червону кнопку з написом «Реєстрація в Приват24" тому що вона перекине Вас на сторінку для проходження НОВОЇ реєстрації через Інтернет. Що абсолютно зайва річ враховуючи наявність отриманої реєстрації через банкомат. Реєструватися в банкоматі можна по карті будь-якого українського банку, призначеної для використання в банкоматі. Але карта іншого українського банку не буде відображатися в Приват24, вона тільки відкриває реєстрацію і з нею три віртуальних рахунку.

Тимофій Миколайович

Моя Вам порада. Реєструйтеся через банкомат. Швидше, надійніше. Сам через це пройшов, після уйми втраченого часу за комп'ютером.

Андрій Олександрович

Доброго дня! Звертаюся безпосередньо до співробітників банку, які зможуть виразно пояснити попереднє повідомлення. І ставлю запитання. Якщо шахрай увійде в мій акаунт, створить платіж, відішле СМС зі словом VERIFY зі свого мобільного, то я залишаюся ні з чим? Чи це не так? Або ж операціоністи будуть дзвонити на цей номер (шахрая)? Якщо, так, так він може підтвердити, що переказував гроші. Але я ж про це не буду знати! Прошу пояснити. З повагою, Андрій.

Операціоніст

Шановний, Андрій Олександрович! СМС - повідомлення необхідно відправляти тільки з того мобільного номера, з якого відбувалася первісна реєстрація і дзвонити для верифікації будуть теж тільки на той вказаний номер.

Максим Олександрович

Відразу купа питань виникає.

1. Як я зрозумів логіни і паролі в банкоматах тепер продаватися не будуть? І значить, прив'язки аккаунта до якоїсь картці Приватбанку теж не буде?

2. Зате з'явилася прив'язка до телефону. Як бути при зміні номера? Який телефон треба буде вводити користувачам зі статичними логінами і паролями після 16 червня? Ще введіть обов'язкову прив'язку до IP-адресою. А що? В цілях безпеки.

Я розумію, що давно пора було щось змінювати в П24. Вхід у систему має бути захищений, але зміни повинні бути розумними і не ускладнювати життя клієнтам.

Радник

Максим Олександрович, зареєструватися і раніше можна як через банкомат, через відділення, так і через сайт. При цьому, на мій погляд, через сайт Приват 24 реєстрація дає фору всім іншим. Швидко, і на відміну від минулого варіанту, немає необхідності навіть відсилати смски для отримання динамічних паролів.