Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Кредит будущего уже сегодня моментально вашу карту c доставкой на дом курьером

Неймовірно але факт - на власні гроші, нараховують 16% річних
 
     Зняття готівки без комісії у будь-якому банкоматі (у будь-якому банку України).
     Преміум карта GOLD безкоштовна - кредитний ліміт МАКСИМУМ
     Плата за кредитом всього 2% в місяць - це 36% річних (нижче немає)
 
Давайте розглянемо переваги картки Максимум ГОЛД у вигляді мого відкликання, так сказати - як це було:
 
Отже кредитна карта Альфа Банк відгуки - нещодавно оформив собі та дружині кредитну карту GOLD Максимум від Альфа Банку. Собі я оформив кредитну карту GOLD МАКСИМУМ з безкоштовним зняттям готівки в будь-якому банкоматі без комісії.
 
Дружина віддала перевагу кредитну карту голд «Максимум» з максимальним пільговим періодом 55 днів.
 
Чесно кажучи, не по перевагах, а просто так домовилися. Оформлення Карти GOLD - абсолютно безкоштовно. Крім того, я знімав гроші в банкоматі Райффайзен Банк Аваль - дійсно комісії немає.
Оформили кредитну карту МАКСИМУМ GOLD он-лайн + карту доставили кур'єром
 
Мені не складно було відвідати банк, Альфа Банк розташований в підлогу кварталу від нас, але заради інтересу вирішив повністю «проінспектувати» сервіс. Як говориться Максимум так Максимум. Рішення по кредиту отримуєте онлайн, після того як рішення буде, берете паспорт і інн (оригінал) і відправляєтеся в банк.
 
Заповнення анкети-заявки on-line тривало не більше 10 хвилин, а найцікавіше, в тому, що карту, можна сказати  - навіть за часом :)
 
Все що вам потрібно це бажання, паспорт і код:  Заказать онлайн  
      
 
Я вже був клієнтом Альфа Банк - я користувався у них інтернет банкінгом - виводив WebMoney проте на даний момент сервіс виводу не працює, на превеликий жаль працює - з 15 квітня 2014 року, нарешті те, а то доводилося платити величезні комісії. Але я не став закривати (і правильно зробив) - вірю в те, що виведення поновиться. Так ось карта «Максимум» з'явилася в особистому кабінеті, тобто стежити за рухом коштів і нарахованими відсотками - легко і просто.
 
Мінімальний платіж 7% на місяць. В цілому кредитною карткою GOLD «МАКСИМУМ» дуже задоволений - дуже цікавий продукт - рекомендую.
 
Єдино, що хочу сказати - реклама на ТБ кредитної картки «МАКСИМУМ» - не відповідає продукту, вважаю не варто такий продукт позиціонувати з коровами ... Ця кредитна карта елітна штучка, ліміт до 75 000 гривень.
 
Ви шукали кредитна карта Альфа Банк відгуки це буде відмінний вибір.
 
08.09.2014 Статтю трохи правил ... Писав цю статтю в серпні 2013 року, так що я вже користуюся картою ГОЛД Максимум більш ніж пів року, і всім рекомендую. Мій відгук позитивний - відмінний кредитний продукт!