Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

18:40
Дают ли кредит студентам с 18 лет в Украине
кредит студентам
Де взяти студенту кредит питання серйозне і небезпідставний . На жаль , студенту не вдатися отримати повноцінний споживчий кредит . Така дискримінація цілком очевидна і обгрунтована.

Ризики занадто високі і банки не можуть бути впевнені , що навіть самі сумлінні та надійні молодий студент або студентка , більшу частину життя яких займають сесія і іспити , а решту часу витрачатися на роботу або відносно недавно створену сім'ю , зможуть виплатити виданий їм споживчий кредит .

Банки будують таку систему обмежень і вимог до потенційних позичальників , що спочатку намагаються « захистити » себе від видачі кредиту студентові . Основна умова , з яким стикається позичальник , практично в будь-якому банк при видачі кредиту - обмеження за віком не молодше 23- х років. Як відомо , в Росії , середньостатистичний громадянин до цього віку вже випускається з вищого освітнього закладу .

Наприклад , такої кредитної політики в галузі споживчого кредитування населення дотримується МДМ Банк . Однак МДМ Банк не самотній , і споживчий кредит студентам Ощадбанк видає з такою ж небажанням. Практично всі великі банки країни споживчий кредит студентам не видають , встановлюючи для них невідповідні вікові рамки.

Хоча деякі банки офіційно студентам дають кредит , не ставлячи жорстких обмежень за віком , однак вимагають надати забезпечення по кредиту , ніж простий студент також не може похвалитися . Наприклад , навіть при тому , що банк « Петрокомерц » ​​проявляє достатню лояльність до віку свого позичальника - він готовий видати кредит особам від 18- ти років і старше , але при цьому до 22 - х років без забезпечення укладення кредитного договору буде неможливо. Таким чином, і тут банк намагається піти від свідомо високих банківських ризиків , пов'язаних з невиплатами кредитів студентами . І все ж можна знайти на російському ринку банківських послуг більш гнучкі кредитні програми . Банк «Русь -Банк » знизив вік позичальника по кредиту до 21 -ого року , а це приблизно четвертий рік ВУЗу .

Не варто розглядати масу прикладів серед банків Росії , щоб переконатися в тому , що отримати кредит студенту досить складно, і , перед тим як подавати заявку , необхідно уточнити у кредитного консультанта чи дають кредит студентам в принципі у вибраному банку .

Такий стан речей щодо кредиту студентові не дивно. Банки йдуть основному принципу роботи: мінімізація ризиків шляхом додаткових або вікових обмежень , або додаткових варіантів захисту - заставу під можливий кредит студенту .

Очевидно , що студенти в ролі позичальників не вважаються благонадійними серед банкірів. Таку думку про студентів склалося не тільки через їх відомої тяги до «вільної » життя. Сучасний студент- очник присвячує максимум свого часу навчанню і про те , щоб знайти собі постійне стабільне місце роботи на повну ставку і мови не йде. По-перше , тому що самі роботодавці не прагнуть взяти на роботу вічно спізнюється студента , а по-друге , самі студенти часто не визначені у своїх бажаннях про те , де і ким вони хочуть працювати. Через це і слідують низка різних місць і професій.

Важко знайти і гідний джерело заробітку для студента і через рідного ВНЗ . Навіть якщо ВНЗ і має налагоджені зв'язки з великими підприємствами країни , вони можуть « посватати » на роботу одиниць з тисячі і не для всіх з них пропозиції надходять під час навчання. А кредит студенту потрібен тут і зараз.

Цікавий і той факт , що працюючий студент відразу ж отримує негативну забарвлення до своєї характеристики серед педагогічного персоналу і самого керівництва ВНЗ . Вважається , що працюючий студент має нижчі показники успішності , рідше з'являється на університетських заняттях . Таку думку поширене не безпідставне : наявність постійної роботи ставить перед вибором багатьох студентів - не піти на заняття в університет або пропустити робочу зміну. Найчастіше студент робить вибір не на користь знань , а на користь фінансів . Трохи більше свободи в отриманні кредиту дало б студенту можливість присвячувати більше часу навчанню .

Стало звичним , вимога банків про наявність відмітки в трудовій книжці - створює чимало проблем в отриманні кредиту студентам .

Навіть , якщо студент і має постійне джерело доходу , часто трудову книжку їм просто не заводять . Крім того , банк ставить вимогу до тривалості роботи на останньому місці - не менше шести місяців. Таке обмеження також « відсіває » більшу частину працюючих студентів , багато з яких якщо і працюють , то по два- три місяці в період літніх канікул. І студент , що працює з першого курсу на одному і тому ж місці роботи швидше виняток з правил.

Додає головного болю студентам і обмеження по заробітній платі. Студенти не можуть похвалитися високими заробітками , частіше погоджуються на низькооплачувані посади чи роботу на півставки з відповідним окладом .

Отже , можна резюмувати , що кредит студенту скоріше міф і отримати його за нинішніх умов неможливо. І навіть , якщо і банки пропонують програми кредитування студентів , вони закладають в них або завищені процентні ставки , які покриють їх ризики, або занижені суми кредиту , які студентам простіше заробити за літні канікули , ніж брати і погашати з відсотками.
Просмотров: 9990 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar