Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Заказ кредитки за 5 мин

Наш опрос

Оцените карту АЛЬФА БАНК GOLD
Всего ответов: 773

Роман Кузенцов


Роман Кузенцов

Роман Кузенцов - професійний трейдер.

"З роботою на Forex я познайомився вже дуже давно. Кілька років займаюся трейдингом професійно. Я працював з багатьма компаніями, і практично в кожній були якісь проблеми: то затримки з виплатами, то прослизання ціни, то списання 2 пунктів замість одного і багато інше. І це все незважаючи на те, що в мене свої клієнти з капіталізацією більше 100 000 доларів. Я вже й не думав, що знайду таку компанію, яка буде задовольняти всім моїм вимогам надійності та в чіткості виконання вказівок, але, спробувавши працювати з MMCIS, я зрозумів, що це саме та компанія, яку я шукав. Головне, що я хочу сказати, це те, що в MMCIS не намагаються тебе обдурити, на відміну від багатьох інших, тут західний підхід до ведення справ і люди розуміють, що в кінцевому результаті у них не буде майбутнього, якщо вони будуть нечесними зі своїми партнерами.

За останні 6 місяців я збільшив обсяги під моїм керуванням до 250 000 доларів і головну причину свого успіху я пов'язую з надійним партнером - компанією MMCIS.

MMCIS приносить удачу, і я вже переманив сюди двох своїх знайомих, які також задоволені якістю і рівнем обслуговування в цьому дилінговому центрі.
Вибір партнера - це, мабуть, один з головних чинників на шляху до успіху! "